• Karizma Bilişim..

  Zamanı iyi kullanmak başarılı insanın hedefidir. Kısa zamanda çok işler yaparak ve işlerinizin müşteri portföyünü artırması ve kalitenizi kanıtlaması açısından konsantrasyon büyük önem taşımaktadır. Web sitesi tasarlamak ve kodlamak tamamen bilgiye dayalıdır diyemeyiz, görsellik ve zevkli olabilmek için tecrübe büyük önem taşımaktadır.

  Daha çok web sitesi yapmak, daha farklı sektörlere hitap etmek ve işini sevmek gerekmektedir.

  Web arayüz geliştiriyorsanız sadece ofis ortamında çalışmak size yetmeyecek ve tüm yaşam platformunuzda bunu geliştirici ayrıntılara göz atmanız ve dikkat etmeniz gerekecektir.

  Programlama tamamen yaşam biçimidir, eğer kodlama yapıyorsanız artık hayatı sonuçlarına odaklanarak yaşıyorsunuz demektir.  Algoritmalardan başlayan bir kod yaşam biçimine HOŞGELDİNİZ demektir.

  Görsel sanatlarla ilginiz yoksa web tasarımında başarıya odaklanamazsınız, kod yazmak bir yere kadardır. Renklerle dans etmeniz gereken yerler olması gerekecektir. Menülerin uyumu ve sayfanın renklerinin sıcaklığı tamamen uyum içinde olmalıdır. Örneğin artık sıcak ve soğuk renkleri hissediyor hale gelmeniz gerekmektedir.

  Web tasarımında başarılı olduğunuzu gösteren en büyük kanıt ise aldığınız eleştirisel gözlerdir. Bizler millet olarak pek taktir etmeye alışmamışız o nedenle taktir edilmektir diyemiyorum, onun yerine şöyle diyebiliriz; sitenizin kullanıcılara kolaylık verdiğini ve giren kişi direkt olarak doğru zaman aralığında doğru menüye ulaşabiliyor ve ihtiyacı doğrultusunda sitenizi dolaşabiliyor ve sıkılmıyorsa bu sizin başarılı olduğunuzu gösterir. Bunun sonucunu GOOGLE ANALITICS belirleyecektir.

  Karizma Bilişim olarak site sahibinin zevkinden öte tüm kullanıcılara hitap etmesi gereken web sitesi yapılması gerektiğine inanıyoruz ve orta noktada buluşarak hem kendimizden hem de firmadan bir şeyler koyarak bu işe başlıyoruz. Mesela bir kuaföre estetik bir site yapılması gerektiğini sıradan kobi sitesi olmadığını biliyoruz.. Nasıl mı? Tecrübe, bilgi ve görsel yeteneği olan ekibimizle..

ETİKETLER

Yazar

Önceki Yazı:Adonis Hair Gerçek Saç Merkezi
Sonraki Yazı:Denizli Estetik

Benzer Yazılar

Yorumlar

SİZ DE CEVAP YAZABİLİRSİNİZ

Bu yazı hakkında görüşünüzü belirtin.

Önemli *